Zwycięstwo w Konkursie Wiedzy o Ruchu Drogowym

Dodano: 1 maja 2014   przez olek

XV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym był konkursem międzynarodowym, w którym uczestniczyły szkoły ponadgimnazjalne: ZSEiI, LO Wydniny, ZSKŚiA, ZSZ, LO1, LO2 oraz 3 drużyny z Litwy (Alytus). Nasza drużyna w składzie: Mirosław Bułat, Patryk Ostrowski i Artur Kisner zajęła pierwsze miejsce. Opiekunem zwycięskiej drużyny jest pan Wojciech Jankowski.

Rozgrywane konkurencje to: test o przepisach ruchu drogowego, test o historii polskiej motoryzacji, zasady obsługi codziennej pojazdu, pierwsza pomoc (w tych konkurencjach nasza drużyna była najlepsza), jazda motorowerem (w tej konkurencji Mirosława Bułata o 1s wyprzedził jeden z zawodników z Litwy) oraz jazda samochodem z talerzem Stewarta. Ogólnie od samego początku drużyna z naszej szkoły była najlepsza.

Gratulujemy sukcesu!

Galeria zdjęć z konkursu.