Przedsiębiorczy uczeń z biznesplanem z „Elektryka”

Dodano: 20 lutego 2014   przez olek

1350 uczniów z całej Polski wzięło udział w Turnieju wiedzy o przedsiębiorczości. Adrian Strzała z klasy 2i/a Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Giżycku znalazł się w finałowej ósemce.
Turniej składał się z 3 etapów, które obejmowały:
– dwa testy wiedzy on-line,
– rozmowę kwalifikacyjną w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Białymstoku,
– biznesplan + analizę ekonomiczną (wersja elektroniczna),
– prezentację wybranego przedsięwzięcia gospodarczego w Polskiej
Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w Warszawie.

Adrian Strzała z klasy 2i/a Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Giżycku znalazł się w finałowej ósemce uczestników. Zaprezentował swój pomysł na biznes w branży informatycznej. Wszyscy uczestnicy finału przedstawili interesujące pomysły na działalność gospodarczą. Wykazali się umiejętnościami w zakresie komunikacji interpersonalnej, kreatywności, negocjacji, podejmowania decyzji i postaw przedsiębiorczych. Zdobyta wiedza i doświadczenie wyniesione z turnieju na pewno ułatwi naszemu uczniowi start w prawdziwy biznes w dorosłym życiu. Nauczycielem przygotowującym ucznia była p. Grażyna Żynel.