Nauczyciele związani z naszą szkołą

Część Grona Pedagogicznego – rok 1999 Część Grona Pedagogicznego – rok 2002
 
Język polski Teoretyczna nauka zawodu
Bartnicki Jan Aksienionek Zbigniew
Bończak Jadwiga Elżbieta Aleksiun Romuald
Drab Lucjan Ambroziak Kazimierz
Janczewska Maria Arciuch Janina
Kańtoch Irena Bieńkowski Andrzej
Muczyń Jadwiga Borkowski Roman
Nosewicz Małgorzata Brdak Włodzimierz
Sapieha Joanna Cisz Mirosław
Semenowicz Ewa Dawidowicz Mirosław
Pietrukaniec Marcin Domańska Henryka
Język angielski Gryziewicz Witold
Bogdanowicz Mateusz Huta-Hołdowski Piotr
Kamiński Mariusz Jackiewicz Eleonora
Kowalski Zbigniew Jackiewicz Piotr
Krahel Agnieszka Juszczuk Stanisław
Pietnoczka Beata Janowiak Henryk
Roberts Zofia Kopcych Ewa
Wojnowski Artur Kopcych Mieczysław
Miksa Zbigniew Karpiński Józef
Musiałek Paweł Kurzynowski Jarosław
Język niemiecki Kowalski Zbigniew
Lasota Małgorzata Lipnicki Ryszard
Sochacka Elżbieta Łożyński Roman
Kibitlewski Wojciech Majchrzak Adam
Dąbrowska Danuta Migut Zbigniew
Język rosyjski Makarzec Krzysztof
Debis Barbara Nycz Józef
Gryziewicz Halina Nurkiewicz Marek
Mucha Lila Perestret Aleksy
Okułowicz Maria Poleszczuk Jan
Tuszkowska Bronisława Prasał Janusz
  Pietnoczka Aleksander
Matematyka Roszkowski Andrzej
Ambroch Krystyna Rynkiewicz Wiesław
Borawski Tadeusz Stefaniak Jerzy
Dawidowicz Krystyna Strusiński Janusz
Kocisz Mieczysław Tawgień Wincenty
Kozielski Stanisław Zalewski Wiktor
Milewska Barbara Zieliński Andrzej
Pietnoczko Jan Zielińska Barbara
Skrzypek Agnieszka Bańkowska Anna
Roszkowska Agnieszka Jankowski Wojciech  
  Kozłowski Grzegorz
  Gabruś Tomasz
Fizyka

Praktyczna nauka zawodu

Chrapowicka Jadwiga Abramowicz Ryszard
Biernacka Jadwiga Baliński Tadeusz
Ćwiklicz Elżbieta Bartkowski Krzysztof
Górska Anna Bielak Ryszard
Ołdakowska Mirosława Biwejnis Mirosław
Radomski Kazimierz Bogdatowicz Ludwik
Chemia Bryła Bogdan
Chmielewska Jadwiga Butkiewicz Stefan
Żynel Grażyna Choczaj Jan
  Drozdowski Krzysztof
Geografia Dwilewicz Jan
Grzejszczak-Kondratowicz Jadwiga Dziedzic Krzysztof
Ramotowski Kazimierz Gaca Wiesław
Zawada Ewa Gadomski Antoni
Historia Gałka Zdzisław
Gryguć Grzegorz Gaweł Tadeusz
Grzejszczak Kondratowicz Jadwiga Gawrycki Marian
Kondratowicz Henryk Giedziński Tomasz
Markiewicz Eliza Jacewicz Sławomir
Plaugo Mirosław Janowiak Henryk
Zarys wiedzy o gospodarce Janowski Jerzy
Dawidowicz Mirosław Kaliński Karol
Kondratowicz Henryk Korecki Krzysztof
Uss Regina Krejczy Andrzej
  Kulikowski Władysław
Informatyka Kurzynowski Henryk
Bochan Monika Klara Lipnicki Ryszard
Lipnicki Ryszard Ławrynowicz Wiesław
Kamińska Iwona Łucko Eugeniusz
Janowski Jerzy Maksymiuk Andrzej
Przysposobienie obronne Małecki Józef
Jaworski Henryk Mech Jerzy
Kurowicki Jan Michalczak Antoni
Rączkowski Jarosław Mozolewski Henryk
Sulewski Marian Narodowski Mirosław
  Nowosielski Edward
W – F Pacześniak Stanisław
Gieczewski Józef Parys Waldemar
Jaworski Henryk Pawlukiewicz Stanisław
Kłosowski Bolesław Plaugo Mirosław
Kłosowski Krzysztof Radziewicz Andrzej
Mikołajczyk Ryszard Romanowski Jan
Mucha Bohdan Ryducha Aleksander
Mucha Mariusz Rynkiewicz Wiesław
Pachucki Dariusz Sakowicz Piotr
Treszczyński Sławomir Sawicz Lech
Jaworski Tomasz Sowul Dariusz
Gieczewski Piotr Stankiewicz Apolinary
  Stocki Dariusz
Wiedza o społeczeństwie Sudnikiewicz Władysław
Markiewicz Eliza Szwedowicz Franciszek
  Szymczyk Mirosław
Biologia Trabszo Janusz
Wojciulewicz Elżbieta Uss Jan
Szul – Czetyrbok Mirosława Wasilewski Jeremi
Biblioteka Wilczyński Zbigniew
Andrukajtis Halina Wojewoda Aleksander
Dowgiało Danuta Zalewski Jan
Elektorowicz Klara Zaremba Ryszard
Kowalewska Stanisława  
Krawczyk Leokadia Wychowawcy w internacie
Pipiro Alicja Baran Irena
  Biłas Maria
Pedagodzy szkolni Borowik Fabian
Kurek Jadwiga Gola Mieczysław
Nazarowicz Roman Gryniewicz Eustachy
Bobicz Mirosława Kamińska Iwona
Religia Kiczmachowska Elżbieta
ks. Czyżewski Ireneusz Kiczmachowski Henryk
Ilwicka Zofia Konus Jolanta
Pacześniak Witold Kozłowski Edward
Sikorska Dorota Kułdo Roman
Zięty Teresa Kurek Jadwiga
ks. Paweł Piekarowicz Przezdziecka Elżbieta
Fedio Katarzyna Rabij Jerzy
  Ramotowski Kazimierz
Świetlica szkolna Rączkowski Jarosław
Bobicz Mirosława Rommel Jan
Makarewicz Jolanta Żemis Ewa
Popowicz Bogdan Polasik Marzanna
   
   
 

Możliwość komentowania jest wyłączona.