III Powiatowy Konkurs Wiedzy Konsumenckiej

Dodano: 18 marca 2014   przez olek

14 marca 2014r.  odbył się III Powiatowy Konkurs Wiedzy Konsumenckiej zorganizowany pod patronatem Starosty Giżyckiego, Powiatowego Rzecznika Konsumentów i Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. W konkursie wzięło udział 16 osób. Naszą szkołę reprezentował pięcioosobowy skład: Aleksander Szefler, Anna Jasińska, Adrian Cieślik, Barbara Rakowska oraz Marta Krzemińska. Przygotowaniami uczniów zajęły się panie: Anna Kisiel i Anna Kitowicz. Nasi reprezentanci w rywalizacji grupowej pokonali swoich konkurentów zajmując pierwsze miejsce.

Najlepszy z naszej szkoły okazał się uczeń klasy II e/m – Aleksander Szefler, który po zaciętej dogrywce z Anną Jasińską (klasa III e/c) wygrał jednym punktem co pozwoliło mu uplasować się na trzecim miejscu. Anna Jasińska zajęła 4 miejsce, Adrian Cieślik uczeń klasy II e/m zajął 5 miejsce. Barbara Rakowska oraz Marta Krzemińska uplasowały się poza czołową szóstką zawodników. Konkurs poszerzył wiedzę naszych reprezentantów odnośnie wiedzy konsumenckiej. Wiedza ta jest bardzo przydatna w życiu codziennym. Życzymy dalszych sukcesów i gratulujemy naszym reprezentantom.